Close

Постачання електроенергії

ДП НВК «Прогрес» пропонує поставку електрики на вигідних умовах.

Споживачі нашої компанії отримують цілий ряд переваг в порівнянні з споживачами постачальників-монополістів (обленерго), а саме:

1. Оплата за спожиту електроенергію узгоджується з кожним нашим клієнтом індивідуально і здійснюється за гнучким графіком.

2. Постачання електричної енергії здійснюється за тарифами, які вказані в договорі з покупцями. Хочемо зазначити, що для підприємств-споживачів роздрібний тариф може бути нижче, ніж тариф обленерго (це залежить від особливостей діяльності даних підприємств).

3.Граничні значення дозволеної потужності в години контролю максимальних навантажень на об’єктах споживача встановлюються на рівні приєднаної потужності.

4. Ми надаємо можливість оперативного корегування заявлених обсягів споживання як протягом місяця поставки, та й протягом усього року, з відповідними коригуваннями сум платежів. Дана можливість буде особливо актуальна для підприємств, чиї обсяги споживання можуть різко змінюватися протягом місяця.

5. Наша компанія не лімітує обсяги споживання, а це означає, що споживач має право на отримання електрики в необхідних йому обсягах (не перевищено технічних можливостей приймаючої обладнання).

6. За перевищення лімітів обсягу і потужності споживаної електроенергії немає штрафних санкцій.

7. ДП НВК «Прогрес» здійснює самостійну підготовку і передачу документів, необхідних для забезпечення електроенергією своїх клієнтів.

Змiна електропостачальника

Споживачам

Нормативно-правові акти

Врегулювання спорів

Електробезпека

Україна, 16610,
м. Ніжин Чернігівської обл.,
вул. Носівський шлях, 29

Телефон: +38 (04631) 7-80-21

Режим роботи: понеділок-п’ятниця з 08:00 до 16:30, перерва: з 12:00 до 12:30, вихідні: субота і неділя

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *